O nas

MARKA

DL Space

DL Invest Group, jako inwestor oraz właściciel ponad 2 mln mkw. nieruchomości, od ponad 15 lat działa w trzech segmentach nieruchomości komercyjnych realizując, a następnie zarządzając:

  • parkami logistycznymi oraz obiektami dedykowanymi w formule BTS „szytymi na miarę” oczekiwań  najemcy;
  • projektami convenience center w formie parków handlowych zlokalizowanych przy głównych ciągach komunikacyjnych,
  • kompleksami biurowo – usługowymi typu mixed-use,  w których funkcja biurowa uzupełniona jest o rozbudowaną funkcję handlowo-usługową zaspokającą wszelkie potrzeby użytkowników obiektu w ramach jednego kompleksu, w skład którego wchodzą między innymi przedszkola, kantyny, piekarnia czy siłownia.

 

W ramach kampusów biurowo – usługowych w 2020 roku DL Invest Group poszerzyło swoją działalność o przestrzenie biurowe dopasowane do potrzeb najemcy, zarówno w zakresie metrażu jak i pełnej elastyczności zawieranej umowy najmu.

DL Space – kompleksowa usługa, nie metry na wynajem.

Na rynku nieruchomości, również w rejonie Śląska przez ostatnie lata powstało wiele przestrzeni coworkingowych. Okres pandemii upłynął natomiast pod znakiem dostosowania się branży do obecnej sytuacji. DL Space jest odpowiedzią na aktualne zmiany. Prywatna, gabinetowa, w pełni wyposażona przestrzeń do pracy , na elastycznych warunkach najmu, może rozwijać się wraz z Twoją firmą, od pierwszego biurka dla Ciebie, po przestrzeń dla Twojego całego zespołu. 

DL Space jest ofertą zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i korporacji o zasięgu globalnym, które dopiero planują zaistnienie w aglomeracji, jednak nie mają sprecyzowanych planów odnośnie kierunków rozwoju i nie chcą się wiązać długoterminowymi umowami najmu. Elastyczność projektu  pozwala zarówno na optymalizację kosztów w dobie obecnego kryzysu jak i spokojne budowanie struktur pracowniczych

WŁAŚCICIEL

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
e-mail: kontakt@dlspace.pl
tel.: 570-700-017