DL Space Atrium

CENTRUM MIASTA
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

DL Space Atrium znajduje się w jednym z obiektów biurowo – usługowych przy Al. Korfantego 138. Campus typu mixed-use łączy w sobie  zarówno funkcję biurową jak i usługową , której celem jest zaspokojenie wszelkich codziennych potrzeb użytkowników obiektu. Nieruchomość znajduje się w znakomitej lokalizacji przy jednej z głównych dróg dojazdowych do centrum miasta.

Tworząc DL Space Atrium, przyświecała nam idea wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw czy startapów szukających dla siebie miejsca w biznesowym środowisku.

Oferta obejmuje w głównej mierze gabinetowe przestrzenie biurowe dedykowane dla pracy od 1 do 5 osób z możliwością ekspansji na miarę potrzeb, ze wspólnym aneksem kuchennym, salami konferencyjnymi oraz czytelnią w bardzo atrakcyjnej cenie najmu.

Jednym z założeń projektu DL Space jest pełna kooperacja oraz budowanie wspierającej się biznesowej społeczności. W ramach wydarzeń cyklicznie odbywają się bezpłatne panele dyskusyjne, porady prawne, księgowe prowadzone przez specjalistów oraz Managerów korporacji.

Adres:
DL Space Atrium
Korfantego 138 Katowice

19 gabinetów

sala konferencyjna
dla 14 osób

sala spotkań
dla 6 osób

aneks kuchenny

aneks socjalny

Wirtualny spacer

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
e-mail: kontakt@dlspace.com.pl
tel.: 570-700-017