Sale konferencyjne

Katowice z roku na rok rozwijają się w dynamicznym tempie. Miasto stało się ważnym centrum zarówno akademickim jak i biznesowym. DL Space posiada atrakcyjną i bogata ofertę dla wszystkich firm i osób planujących organizację szkoleń, warsztatów, spotkań biznesowych czy rozmów rekrutacyjnych. Zarówno organizatorzy jak i uczestnicy spotkań, mogą liczyć na profesjonalną pomoc i zaangażowanie doświadczonego personelu dla którego zadania nie możliwe do zrealizowania, nie istnieją. Wnętrza naszych sal gwarantują atmosferę skupienia i koncentracji dzięki eleganckim , stylowym i klimatycznym wnętrzom.

Prestiż i perfekcyjna lokalizacja

„Złota” sala konferencyjna w DL Space Premium to starannie przygotowana przestrzeń, która będzie doskonałym miejscem dla spotkań biznesowych, spotkań Zarządu bądź szkoleń.

Jeśli szukacie Państwo kameralnego miejsca na spotkania biznesowe w prestiżowej lokalizacji, idealnym rozwiązaniem będzie „Mała czarna” oraz „zielona” sala spotkań,  również znajdująca się na powierzchniach DL Space Premium.

Szara” sala konferencyjna w DL Space Atrium to przestronne, klimatyczne  miejsce z pełnym dostępem do wyposażonego aneksu kuchennego i przestrzeni idealnej do zorganizowania bankietu po zakończonym spotkaniu.

Każda z naszych sal posiada w standardzie klimatyzację, nowoczesne urządzenia biurowe oraz sprzęt audio-wizualny.

Dzięki najwyższym standardom obsługi, z powodzeniem realizujemy dla naszego klienta najbardziej wyszukane pomysły i przedsięwzięcia.

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
e-mail: kontakt@dlspace.com.pl
tel.: 537962063